Pudełka na koperty ślubne

Filtr
Cena
Producent
Papier
Rozmiar

Czy pudełka na koperty są praktyczne?

Dodatki ślubne odgrywają bardzo dużą rolę w ogólnym wyglądzie uroczystości. Ważne jest aby komponowały się one z resztą dekoracji, kolorystyką oraz głównym zamysłem wesela. Muszą się one dobrze prezentować jak i pełnić praktyczne funkcje. Takimi cechami charakteryzują się pudełka na koperty ślubne, które stanowią dobry element dekoracyjny jak i organizacyjny. 

Goście dziękując za zaproszenie wręczają prezenty Parze Młodej. W tradycji weselnej zapisało się, że część gości wręcza je w postaci pewnej kwoty pieniężnej. Pieniądze te umieszczane są zazwyczaj w kopertach. Para może je wtedy przeznaczyć na swój osobisty cel. Odbywa się to w momencie składnia życzeń, często też towarzyszy temu lekkie zamieszanie. Zbieranie i trzymanie tych kopert w rękach, jest sprawą kłopotliwą dlatego z pomocą przychodzą pudełka na koperty ślubne, do których Para Młoda swobodnie może wrzucać koperty z podarunkami. Są one niezwykle praktycznym dodatkiem weselnym, a dzięki nim Wasze koperty będą znajdować się w bezpiecznym miejscu. Pudełka te dają wam pewność, że żaden z prezentów nie zgubi się.  

Jakie pudełko wybrać?

Przy wyborze pudełek warto zwrócić szczególną uwagę na styl i motyw w jakim są wykonane. Ważnym elementem jest, aby wyglądały one jak Wasze zaproszenia i inne dekoracje weselne, lub istotnym aspektem jest to aby zawierały one elementy kolorystyki użytej do zdobienia sali. Motywem powinny wpisywać się w styl wesela. Jeśli państwa wyborem stanie się styl rustykalny, świetnym nawiązaniem do niego stanie się drewniane lub szare, kartonowe pudełko. Natomiast do wesela w stylu glamour nie może zabraknąć np. szklanego pudełka ze złotymi zdobieniami. Obecnie na rynku spotykamy teraz wiele motywów i stylów w rozmaitych kształtach. W naszej pracowni posiadamy wiele rozmaitych motywów pudełek na koperty ślubne, które na pewno urzekną was swoim nieprzeciętnym wyglądem. Swoim stylem pasują one do innych dodatków, które można u nas zakupić takich jak np.: winietki ślubne, pudełka na alkohol bądź ciasto weselne. Jest to estetyczne pudełko ze spersonalizowaną stroną przednią, które na pewno wywrze miłe wrażenie na gościach.